Line Progress Facebook

O nas

Line Progress Grzegorz Malinowski

Firma powstała 4 września 2009 r., od samego początku wyznaczając sobie za cel dostarczenie wszystkim zainteresowanym usług najwyższej jakości. Główną działalnością firmy jest świadczenie usług edukacyjnych.

W roku szkolnym 2014 - 2015 z naszych usłuch korzystało ponad 340 uczniów. Dziękujemy za zaufanie. 

Rok szkolny 2015 - 2016 to początek dużych zmian w naszej Placówce:

 

Nabór na kursy maturalne w Białymstoku rozpoczynają się z dniem 17.08.2017 r. zapraszamy!

 

W naszej ofercie dydaktycznej znajdą Państwo:

Kursy maturalne - prowadzone z myślą o jednym z najważniejszych egzaminów młodego człowieka. Jego wynik rzutuje na dalsze losy edukacyjne i przyszłość każdego maturzysty. Przygotowanie maturalne to prowadzone w formie warsztatów zajęcia pozalekcyjne mające na celu podniesienie poziomu na jakim młodzież ukończy ten etap w swoim życiu.

Kursy językowe - standaryzowane kursy opierające się o najnowsze trendy i metodykę dydaktyczną. Kursy językowe skierowaliśmy zarówno do dzieci i młodzieży ale również osób dorosłych i seniorów. Proponujemy również kursy językowe dedykowane dla firm oraz osób wyjeżdżających za granicę w poszukiwaniu pracy.

Kursy komputerowe z ukierunkowaniem na zaprojektowanie, rozpoczęcie i prowadzenie elektronicznej działalności gospodarczej (e-biznesu). Idąc w stronę przekazania naszym uczniom praktycznej wiedzy w zakresie ekonomicznych podstaw analizy rynku, najnowszych trendów i modeli prowadzenia e-biznesu, poprzez automatyzację przepływu informacji oraz ułatwienia informatyczne w prowadzeniu firmy.

Klub Seniora - to dwa kursy dedykowane dla osób starszych. Kurs komputerowy - uczący podstaw obsługi komputera oraz komunikacji internetowej. Kurs języka angielskiego, będący stopniowym zdobywaniem wiedzy.

W naszych wszystkich kursach dokładamy możliwych starań, aby dać Państwu rozwiązania najwyższej jakości, dopasowanej na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów.

Drugą kategorią działalności, którą się zajmujemy to szeroko pojęty biznes. Wyznaczając sobie za cel pomoc w zakresie zaprojektowania i prowadzenia działalności gospodarczej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Programy gruntowej reklamy Państwa działalności w sieci - jeżeli prowadzą już Państwo firmę, ale nie ma jej widocznej w internecie lub czynności podjęte nie przynoszą spodziewanych rezultatów, pomożemy. Zaczynając od audytu zewnętrznego w zakresie wizerunku w sieci, poprzez wyznaczenie strategii i dokładnego planu marketingowego. To się po prostu opłaca. 

Pomoc Cudzoziemcom. Oferujemy tu pomoc w zakresie legalizacji pobytu, pracy i życia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Dział ten obsługują doświadczeni pracownicy znający od podszewki procedury administracyjne w tym zakresie. Nasza pomoc obejmuje głównie Województwa Mazowieckie i Podlaskie.