Line Progress Facebook

Biznes

Własna działalność gospodarcza to nieustanny i dynamiczny rozwój, zarówno kadry, struktury organizacyjnej, czy stopniowe zdobywanie marki. 
Ważnym narzędziem, umożliwiającym zdobycie klienta i podstawą stabilnego wzrostu firmy, jest funkcjonowanie dobrego wizerunku w sieci internetowej. To zaś łączy się z koniecznością zapewnienia optymalnej jakości, pozwalającej na kreowanie pozytywnego obrazu użytkownikom internetu. Spełnienie szeregu wymagań infrastruktury, która zapewni bezpieczeństwo, przejrzystość i dostępność Państwa serwisu. 

Na właścicielach stron (serwisów, portali) ciążą dodatkowo obowiązki prawne i standardy, które mogą, w razie ich niespełnienia, zagrozić firmie przez dotkliwe kary administracyjne. Line Progress Grzegorz Malinowski w dziale "Biznes" oferuje Państwu kompletną obsługę witryn internetowych oraz pomoc w zakresie budowania marki w sieci.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  1. Projektowanie, uruchamianie i monitoring stron, serwisów i portali internetowych;
  2. Audyty bezpieczeństwa serwerów, stron, serwisów i skryptów WWW;
  3. Audyty użyteczności i dostępności pod kątem najnowszych obowiązujących standardów;
  4. Przyznanie Certyfikatu OSI, który potwierdza, że Państwa strona i system teleinformatyczny spełnia standardy bezpieczeństwa, dostępności i użyteczności wedle międzynarodowych wymagań.


Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom, oferujemy stałą usługę monitoringu teleinformatycznego, zakładającą systematyczne sprawdzanie i analizę Państwa witryny pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i stabilizacji systemu witryny internetowej.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro Obsługi Klienta: (+48) 510 409 035