Line Progress Facebook

Edukacja

Witamy w dziale: Edukacja

 

 

http://lineprogress.pl/media/pfr/pfr-146459256_3906087879442422_634866727441550130_n.jpg

 

 

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego Line Progress Grzegorz Malinowski powstała w 2009 roku. Od początku dokładamy wszelkich możliwych starań aby dobrze wykonywać swoją pracę i dostarczyć Państwu usługi edukacyjne wysokiej jakości.
Jako Placówka wpisana w system oświaty pozaszkolnej, musimy spełniać wiele wymogów formalnych, zwłaszcza przy doborze kadry. Nasza kadra musi spełniać wszystkie wymagania stawiane nauczycielom w szkołach publicznych na różnych szczeblach edukacji.

Bardzo ważny jest dla nas ciągły i systematyczny rozwój. Specjalnie dla naszych uczniów stworzyliśmy portal regionalny:

lp.bialystok.pl 

 

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu:

Kursy maturalne jednoroczne w podziale na trzy formy kursowe:

 

Kursy maturalne dwuletnie - to najbardziej efektywna forma edukacji, której celem jest dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego.  Kurs jest podzielony na dwa lata szkolne po 90 godzin lekcyjnych, organizując spotkania raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (90 min).


Korepetycje jednorazowe - z wybranego zakresu przez ucznia.

Korepetycje ciągłe - systematyczne zajęcia z wybranego przedmiotu, będące efektywną formą pomocy szkolnej. W zależności od indywidualnych predyspozycji uczniów, proponujemy zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne.

Kursy językowe - oferujemy Państwu standaryzowane kursy językowe obejmujące swoim zakresem określone kompetencje językowe w podziale na poziomy od A1 do C1.

Z każdym rokiem działalności Placówki rozwijamy się tworząc nasz Kodeks Dobrych Praktyk:

Zapraszamy już dziś!