Line Progress Facebook

Kursy maturalne

Witamy w dziale kursów maturalnych

Specjalnie dla naszych uczniów stworzyliśmy portal regionalny
Zobacz więcej na lp.bialystok.pl

 

Line Progress Grzegorz Malinowski

 

Nasze kursy maturalne - czym są?
To kompleksowe przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zakres wiedzy jaki jest realizowany na zajęciach opieramy o aktualne wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która określa standardy obowiązujące na maturze w danym roku.

Kursy maturalne w Białymstoku oferowane przez naszą Placówkę:

Kurs maturalny jednoroczny - zapraszamy uczniów na zajęcia już od września. Realizujemy kursy jednoroczne na dwóch poziomach:

 

Kurs maturalny dwuletni - realizowany jest generalnie od drugiej klasy szkoły ponadgimnazjalnej, główną zaletą tego kursu jest czas. Stopniowe i systematyczne zajęcia pozwalają na bardzo dokładne przyswojenie sobie wiedzy z danego przedmiotu;


Dlaczego warto?

Bazując na naszym doświadczeniu budowanym od 2009 r., możemy z całą pewnością stwierdzić, że systematyczny cykl zajęć dodatkowych z danego przedmiotu ukierunkowany na egzamin dojrzałości, wedle ściśle określonego materiału dydaktycznego znacząco podwyższa poziom zdanego egzaminu dojrzałości.

Czym możemy się pochwalić?

Wszystkie osoby, które uczęszczały na zajęcia w systemie ciągłym zdały egzamin maturalny z bardzo dobrymi wynikami.

A to jeden z naszych największych sukcesów, Karolina Szymczyk - która uczęszczając do naszej placówki systematycznie przez dwa lata, została laureatką olimpiady z języka polskiego, a obecnie od nowego roku akademickiego będzie na międzykierunkowym wydziale w Poznaniu.

Karolino - życzymy powodzenia i sukcesów - Zespół Line Progress Grzegorz Malinowski.

Na czym polega nauka u nas?
To zajęcia prowadzone w formie warsztatów, w których przedstawiamy teorię, tłumaczymy sposoby rozwiązywania zadań maturalnych z różnych przedmiotów. Należy zaznaczyć również, że zadajemy dużo pracy domowej wiedząc, że daje ona średnio 30% + na egzaminie.
Kolejną cechą naszych kursów to stały monitoring postępów dydaktycznych, poprzez liczne sprawdziany, wejściówki i testy. Pozwala to na wyeliminowanie i uniknięcie pojawiających się błędów już na egzaminie docelowym.

Bardzo ważną kwestią jest również to, że prowadzimy zajęcia w małych grupach do 8 osób. Pozwala to na indywidualne podejście do problemów każdego ucznia.

Kursy maturalne w Białymstoku, jakie oferujemy to przedmioty:


Cena brutto za jednostkę lekcyjną:


W cenie jest:


Zapraszamy również na nasz portal, w którym znajdą Państwo wszystkie szczegóły: lp.bialystok.pl